Hambaravi teenused | Sakala Hambaravi Tallinnas

Hambaravi teenused

Meie hambakliiniku teenused hõlmavad kõiki olulisemaid hambaravi valdkondi

Meie hambakliinikus töötavate arstide oskused hõlmavad kõiki hambaraviga seotud olulisemaid valdkondi. Sealhulgas proteetika, ortodontia, endodontia, implantoloogia jpm hambaravi teenused, mis kaasaegses ja multidistiplinaarses kliinikus peavad olema esindatud. Kui te ei ole kindel, mis hambaarst on teie suutervisega seotud mure lahendamiseks parim valik, siis võtke julgesti ühendust meie administraatoriga ja me aitame teid.

Kui soovite saada lähemalt informatsiooni vajalike ravitööde kohta, siis soovitame teil broneerida aeg meie vastuvõtule. Saate seda mugavalt teha seda meie online broneerimiskeskkonnas.

Esmakordsel visiidil viib meie hambaarst läbi vajalikud läbivaatused ja uuringud ning annab patsiendile tagasisidet hetkeolukorra kohta. Peale hammaste tervise kaardistamist lepib arst patsiendiga kokku edasised sammud. Võimalik on leida lahendus ühele konkreetsele hambamurele või näiteks jätkata kunagi pooleli jäänud ravi.

Hambaravi teenused

Hambaravi teenused

Kui vajaliku ravi maht on suurem ja patsiendi sooviks on ravi läbi viia süsteemselt, siis paneb meie hambaarst teile paika personaalse raviplaani ja lepitakse kokku, millise ajagraafikuga seda teostatakse. Ühtlasi lepitakse kokku sobivates maksetingimustes. Pakume ka hambaravi järelmaksu võimalust.

Meie elektrooniline hambaravi haldustarkavara võimaldab kaasaegselt ja nutikalt saada igal ajahetkel ülevaadet teie hammaste tervisest ning tehtud ja tegemist vajavatest ravitöödest. Seeläbi saame teile pakkuda paremat teenust ja planeerida personaalset ravi.

Hambaaukude parandamine

Hambaravi seostub inimestele peamiselt hambaaukudega, kuna see on hambaarsti külastuseks kõige levinum põhjus. Kitsamas tähenduses võibki hambaravi käsitleda kui hambaaukude parandamist erinevate täidismaterjalidega. Hambaraviks kasutatakse nii komposiitmaterjale, klaasionomeere kui ka erinevaid panuseid (sealhulgas kuld- ja portselanpanuseid).

Väiksemate defektide parandamiseks sobivad hästi komposiitmaterjalid. Samas kuluvad komposiitmaterjalid kiiremini kui hambalaboris valmistatud täidised (keraamilised, metall- ja komposiitpanused). Tagumiste hammaste puhul soovitame kasutada pigem hambalaboris valmistatud täidiseid, kuna need on vastupidavamad.

Sakala Hambaravi kasutab ainult parimaid ja tunnustatumaid komposiitmaterjale maailma juhtivatelt tootjatelt. Hambalaboritest teeme koostööd Eesti ja teiste lähiriikide kõige tunnustatumate hambalaboritega. Eelistame koostööd suurte kogemustega ja ennast tõestanud partneritega, et suudaksime pakkuda meie patsientidele ainult parimat.

Loe rohkem meie teiste hambaravi teenuste kohta siit.

Loe rohkem suutervise kohta siit.

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).