Online broneerimine | Sakala Hambaravi Tallinnas

Broneeri visiidiaeg

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 5335 99 66. Visiiditasu lastele on 5 eurot. Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 5335 99 66 sobiva aja leidmiseks.
  • Igale arvele lisandub Sakala Hambaravis visiiditasu summas 7 eurot.
  • Palume raviaegu broneerida veebis vastutustundlikult ja ainult juhul kui olete otsustanud kindlasti visiidile tulla. Sakala Hambaravi jätab endale õiguse küsida patsientidelt ravi jätkamise tasu summas 40 eurot, kui esmakordse visiidi broneerimisel pole patsient vastuvõtule tulnud. Ravi jätkamise tasu 40 eurot kohaldub ka patsientidele, kes on korduvalt etteteatamata oma raviajast loobunud.
Vali endale sobiv aeg

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 5335 99 66 sobiva aja leidmiseks. Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud.

Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 17.00. Muul ajal e-maili teel – info@sakalahambaravi.ee.

Visiidiaja broneerimisega annan Sakala Hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms.