Kuidas saame aidata? Kogu info Sakala hambaravi raviteenuste kohta

Broneeri visiit
Helistamise asemel saad sobiva visiidiaja broneerida siin:
Alusta broneerimist, valides vajaliku teenuse, arsti nime ja kalendrist enda jaoks sobiva aja.

Meie teenused

Meie teenused ja kliinikus töötavate arstide oskused hõlmavad kõiki hambaraviga seotud olulisemaid valdkondi. Sealhulgas proteetika, ortodontia, endodontia, implantoloogia jpm.

Kui te ei ole kindel, milline raviteenus või hambaarst on teie suutervisega seotud mure lahendamiseks parim valik, siis võtke julgesti ühendust meie administraatoriga ja me aitame. Kontaktid leiad siit.

Kui soovid saada rohkem informatsiooni vajalike ravitööde kohta, siis soovitame broneerida aeg meie vastuvõtule. Saad seda mugavalt teha meie online broneerimiskeskkonnas.

Esmakordsel visiidil viib meie hambaarst läbi vajalikud läbivaatused ja uuringud ning annab patsiendile tagasisidet hetkeolukorra kohta. Peale hammaste tervise kaardistamist lepib arst patsiendiga kokku edasised sammud. Võimalik on leida lahendus ühele konkreetsele hambamurele või jätkata kunagi pooleli jäänud ravi.

Kui vajaliku ravi maht on suurem ja patsiendi sooviks on ravi läbi viia süsteemselt, siis paneb meie hambaarst teile paika personaalse raviplaani ja lepitakse kokku, millise ajagraafikuga seda teostatakse. Ühtlasi lepitakse kokku sobivates maksetingimustes. Pakume ka järelmaksuvõimalust.

Meie elektrooniline hambaravi haldustarkavara võimaldab kaasaegselt ja nutikalt saada igal ajahetkel ülevaadet teie hammaste tervisest ning tehtud ja tegemist vajavatest ravitöödest. Seeläbi saame teile pakkuda paremat teenust ja planeerida personaalset ravi.

Teenused

Rohkem infot suutervise kohta leiad siit

Meie kliiniku teenused on suunatud nii täiskasvanud patsientidele kui ka lastele.

Meie teenuste hinnakirja leiad siit

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms.