Hea põhjus naeratada

Meie hambaarstid ja eriarstid on õppinud Tartu Ülikoolis ja paljud on ennast täiendanud välismaal, et pakkuda patsientidele kõige uuemaid ja paremaid ravivõimalusi. 

Ühtlasi selgitavad meie arstid meelsasti kõige kaasaegsemaid võtteid, kuidas suutervise eest paremini hoolt kanda.

Sinu naeratus - meie motivatsioon

Sakala Hambaravi hooliv suhtumine, kogemused ja tipptasemel ravitehnika

Soovime pakkuda kõige kaasaegsemaid ravivõimalusi ja suurepärast kvaliteeti, mille tagamisele aitavad kaasa nii meie kliinikusse soetatud seadmed kui ka arstide väga mitmekülgsed oskused. Meie terviklik teenuste valik võimaldab parimal moel lahendada ka kõige keerukamaid hammaste tervisega seotud ravijuhte. Meie teenuste keskmes on patsiendid, kelle naeratus ja terved hambad aitavad meie meeskonnal igapäevast motivatsiooni ülal hoida.

Missioon

Pakkuda suurepärase kvaliteediga raviteenust, kus terviklik teenuste valik võimaldab parimal moel lahendada ka kõige keerukamaid hammaste tervisega seotud ravijuhte.

Visioon

Kasvada Eesti juhtivaks suutervisega seotud kompetentsikeskuseks, kus patsientide ravi teostatakse kõige kaasaegsemate teadmiste, seadmete ja materjalide abil.

Loe meie kohta lisainfot siit.

Loe suutervise kohta täpsemalt siit.

 

Vaata meist tehtud filmi

Sinu naeratus - meie motivatsioon

Meie juures galerii

Mida oodata oma esimesel visiidil
Vormid ja brošüürid
Makseteave

Meil on mugav

Patsiente ootavad abivalmis administraatorid, sõbralikud arstid ja mugav ooteruum koos sooja joogi, raamatute, ajakirjade ja telesaadetega.

Asume Kristiines A. Le Coq Arena läheduses Kotka Tervisemaja kolmandal korrusel. Meie maja juures saab tasuta parkida. Buss nr 23 peatub maja ees ning Lilleküla rongipeatus on meist vaid mõnesaja meetri kaugusel.

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms.