Online broneerimine | Sakala Hambaravi Tallinnas | Hambaravi

Broneeri visiidiaeg

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel. Vali selleks sobiva kliiniku number siit. Visiiditasu lastele on 5 eurot.   Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage selleks sobiva kliiniku numbrile aja leidmiseks. Sakala Hambaravi on Tervisekassa lepingupartner alla 19-aastastele ravikindlustatud laste hambaravis, narkoosis ning vältimatu hambaravi ja ka pensionäride proteesitööde osas. Sakala Hambaravi on ka lepingupartner täiskasvanute hambaravihüvitise osas.
  • Igale arvele lisandub Sakala Hambaravis visiiditasu summas 10 eurot.
  • Palume raviaegu broneerida veebis vastutustundlikult ja ainult juhul kui olete otsustanud kindlasti visiidile tulla. Sakala Hambaravi jätab endale õiguse küsida patsientidelt ravi jätkamise tasu summas 50 eurot, kui esmakordse visiidi broneerimisel pole patsient vastuvõtule tulnud. Ravi jätkamise tasu 50 eurot kohaldub ka patsientidele, kes on korduvalt etteteatamata oma raviajast loobunud.
Vali endale sobiv aeg

Broneerimisega seoses palun pane tähele

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik broneerida, siis palun helistage sobiva kliiniku registratuuri numbril aja leidmiseks. Samale päevale võib raviaja saada ainult läbi registratuuri, kui mõni patsient on enda raviajast loobunud.

Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega.

Esmaspäevast reedeni kell 08.00 – 17.00. Muul ajal vastava kliiniku e-maili teel.

Visiidiaja broneerimisega annan Sakala Hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste ülditngimuste ja privaatsuspoliitikaga.