Hambaravi teenused ja info | Sakala Hambaravi Tallinnas

Broneeri hambaravi aeg

Helistamise asemel saad hambaarsti visiidiaja broneerida siin
Alusta broneerimist - vali vajalik hambaravi teenus, hambaarst ja sobiv visiidiaeg.

Meie hambaravi teenused

Meie teenused ja kliinikus töötavate arstide oskused hõlmavad kõiki hambaraviga seotud olulisemaid valdkondi. Sealhulgas proteetika, ortodontia, endodontia, implantoloogia jpm.

Kui sa ei ole kindel, milline hambaravi teenus või hambaarst on teie suutervisega seotud mure lahendamiseks parim valik, siis võta julgesti ühendust meie administraatoriga ja me aitame. Kontaktid leiad siit.

Kui soovid saada rohkem informatsiooni vajalike ravitööde kohta, siis soovitame broneerida aeg meie hambaarsti vastuvõtule. Saad seda mugavalt teha meie online broneerimiskeskkonnas.

Esmakordsel visiidil viib meie hambaarst läbi vajalikud läbivaatused ja uuringud ning annab patsiendile tagasisidet hetkeolukorra kohta. Peale hammaste tervise kaardistamist lepib arst patsiendiga kokku edasised sammud. Võimalik on leida lahendus ühele konkreetsele hambamurele või jätkata kunagi pooleli jäänud ravi.

Kui vajaliku hambaravi maht on suurem ja patsiendi sooviks on ravi läbi viia süsteemselt, siis paneb meie hambaarst teile paika personaalse raviplaani ja lepitakse kokku, millise ajagraafikuga seda teostatakse. Ühtlasi lepitakse kokku sobivates maksetingimustes. Pakume ka järelmaksuvõimalust.

Meie elektrooniline hambaravi haldustarkavara võimaldab kaasaegselt ja nutikalt saada igal ajahetkel ülevaadet teie hammaste tervisest ning tehtud ja tegemist vajavatest ravitöödest. Seeläbi saame teile pakkuda paremat teenust ja planeerida personaalset ravi.

Rohkem infot suutervise kohta leiad siit

Meie kliiniku teenused on suunatud nii täiskasvanud patsientidele kui ka lastele.

Sakala Hambaravi esmaabi

Meie hambaravi teenuste hinnakirja leiad siit

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).