Broneerimine Sakala Hambaravis, Tallinna kliinikus vastuvõtule

Broneerimine Sakala Hambaravis

Visiidiaja broneerimine Sakala Hambaravis on lihtne ja ei võta palju aega. Oleme loonud broneerimissüsteemi selleks, et Teil oleks lihtne tänapäevases kiires maailmas leida endale sobiv aeg. Aja broneerimiseks valige kõigepealt sobiv teenus ning seejärel saate valida arsti ning visiidiaja. Peale sobivate valikute tegemist suuname Teid edasi broneerimise lehele elektrooniliseks isikutuvastamiseks ja visiidiaja kinnitamiseks. Peale vormi täitmist kinnitage broneering ja me saadame Teie e-postile broneeringu kinnitamise teate.

Käesolevaga annan Sakala Hambaravile nõusoleku enda poolt edastatud isikuandmete töötlemiseks ja nõustun kliiniku teenuste üldtingimustega.
PS. Broneeringu tühistamiseks võta meiega ühendust vähemalt 24 tundi enne kokkulepitud raviaega. Esmaspäevast reedeni kell 8.00-17.00, muul ajal e-maili teel.

Broneeri hambaravi aeg

Helistamise asemel saad hambaarsti visiidiaja broneerida siin
Alusta broneerimist - vali vajalik hambaravi teenus, hambaarst ja sobiv visiidiaeg.

Alla 19-aastate laste ravi

NB! Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele on tasuta hambaravi aegade broneerimine Sakala Hambaravis võimalik
ainult telefoni teel 5335 99 66.

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik internetis broneerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 5335 99 66 sobiva aja leidmiseks.

Online broneerimine Sakala Hambaravis on lihtne

Peame seda väga oluliseks, et online broneerimine Sakala Hambaravis oleks võimalikult lihtne meie patsientidele. Hambavalu ei hüüa kunagi tulles ja võib tekitada palju ebameeldivust, kui sobivat hambaravi aega ei leidu just siis kui Teil abi kõige rohkem vaja on. Broneerimissüsteem on ehitatud vastavalt selliseks, et saaksite broneerida aja enda jaoks sobiva hambaarsti juurde, kas selleks, siis on: konsultatsioon, ravi, breketid, hammaste valgendamine, ortodontia, proteesitööd või miski muu. Me leiame lahenduse kõikidele Teie suutervisega seotud vaevustele. Samuti on Teil võimalus oma ravi pikemalt ette planeerida, et saaksite kohe endale sobiva arsti juurde aja panna kui teate, et peate meid veel mitu korda külastama. Selleks ei ole vaja seda teha telefonitsi või mailitsi vaid saate lihtsalt oma aja broneerida meie kodulehel.

Sakala Hambaravi isikuandmete privaatsuspoliitika

Sakala Hambaravi teenuste üldtingimused

Hambaraviäpi privaatsuspoliitika

Loe rohkem meie teiste teenuste kohta siit.

Loe rohkem suutervise kohta siit.

Vaata, kus me asume!

Meie juurde saab tulla nii bussiga (bussid nr 23 ja 17) kui ka rongiga.
Parkimine autoga on meie maja ümber tasusta