Meie juures on aja leidmine lihtne.

Meie hambakliinik peab patsientide interneti broneerimist väga tähtsaks. Selleks oleme loonud lihtsa ja arusaadava broneerimissüsteemi, et Teil oleks võimalik kiiresti leida endale sobiv hambaarst. Hambavalu ei hüüa kunagi tulles ja võib tekitada palju ebameeldivust, kui sobivat hambaravi aega ei leidu just siis kui sul abi kõige rohkem vaja on.

ЗАБРОНИРОВАТЬ ВРЕМЯ

Вместо того, чтобы звонить, Вы можете забронировать подходящее время визита здесь:
Начните бронирование, выбрав необходимую услугу, имя врача и удобное для Вас время в календаре.

NB! Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 5335 99 66.

NB! Seoses kõrgenenud isikukaitse vahendite riiklike nõuetega lisandub visiidile Covid-19 isikukaitsevahendite tasu 7€. 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 5335 99 66 sobiva aja leidmiseks.

Lisaks on broneerimissüsteem ehitatud vastavalt selliseks, et saaksite broneerida aja enda jaoks sobiva hambaarsti juurde, kas selleks, siis on: konsultatsioon, ravi, breketid, hammaste valgendamine, ortodontia, proteesitööd või miski muu. Sakala Hambaravi hambakliinik leiab lahenduse kõikidele suutervisega seotud vaevustele. Samuti on Teil võimalus oma ravi pikemalt ette planeerida, et saaksite kohe endale sobiva arsti juurde aja panna kui teate, et peate meid veel mitu korda külastama. Selleks ei ole vaja seda teha telefonitsi või mailitsi vaid saate lihtsalt oma aja interneti broneerimissüsteemis ära teha ja sünkroniseerida nutiseadmega.

Oleme loonud broneerimissüsteemi selleks, et Teil oleks lihtne tänapäevases, kiires maailmas leida endale sobiv aeg. Me loodame, et meie online hambakliinik on teile selles abiks. Aja broneerimiseks valige kalendrist teile sobiv päev. Oranžil päeval on võimalik aegu broneerida. Punasel päeval on kõik ajad broneeritud. Mustal päeval pole võimalik aegu broneerida. Peale päeva valimist kalendrist, kuvame töötavate arstide ja vabade raviaegade loetelu. Valige sobiv arst, raviaeg ning kindlasti valige vormil sobiv visiidi põhjus. Peale vormi täitmist kinnitage broneering ja me saadame Teie e-postile broneeringu kinnituse.

Sakala Hambaravi isikuandmete privaatsuspoliitika

Sakala Hambaravi teenuste üldtingimused

NB! Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele haigekassa tasuta hambaravi aegu saab broneerida ainult telefoni teel numbril 5335 99 66.

NB! Seoses kõrgenenud isikukaitse vahendite riiklike nõuetega lisandub visiidile Covid-19 isikukaitsevahendite tasu 7€. 

Kui soovitud arstile vabu aegu pole võimalik online registreerida, siis palun helistage meie registratuuri numbril 5335 99 66 sobiva aja leidmiseks.

Sakala Hambaravi ei ole kahjuks hetkel Haigekassa lepingupartner täiskasvanute hambaravihüvitise osas.

Alla 19-aastastele ravikindlustatud lastele võimaldab haigekassa tasuta hambaravi Eesti Haigekassa tervishoiuteenuste loetelus nimetatud teenustele.

Pensionäride proteesitöödest tasub haigekassa €260 üks kord kolme aasta jooksul.

NB! Meie kliinikutes tasuvad visiiditasu (5 eurot) kõik Eesti Haigekassa raviteenuseid saavad alla 19-aastased ravikindlustatud lapsed ja eriarsti vastuvõttu ravipõhiselt külastavad patsiendid (Ravikindlustuse seadus §67, §70 ja §72).

Sakala Hambaravi jätab endale õiguse küsida patsientidelt ravi jätkamise tasu summas 40 eurot, kes on korduvalt etteteatamata oma raviajast loobunud.

Sakala Hambaravi hinnad on välja toodud, et meie patsientidel oleks võimalik vaadata ja arvutada kui palju meil maksab hambaravi. Peame seda väga oluliseks, et meie hinnad oleksid patsientidele läbipaistvad. 

Kui tulete meie konsultatsioonile, siis Sakala Hambaravi hambaarstid on alati valmis selgitama ravi maksumust, et Teil oleks ülevaade ja võimalus paremini hinnata enda ravivõimalusi. 

Selliselt on Teil ka võimalus vajadusel planeerida kuude lõikes oma ravi kulgu. Hambaravi hinnad võivad muutuda, kui tehtavad tööd on eeldatavast suurema mahulised, kuid sellisel juhul hoiatab Teid sellest ka arst. Pikema hambaravi puhul teeb raviarst Teile raviplaani, et teaksite kui palju Teil iga visiit maksma läheb ja millises järjekorras Teie hambaid parandatakse, selliselt saate Te planeerida tööd just nii, et rahakotile ravi koormavaks ei saaks. Suuremate tööde või pikema ravi, näiteks implantaatide või ortodontia puhul, on Teil võimalik ka kasutada meie järelmaksu võimalust, mille leiate siit

Sakala Hambaravi täpse ja viimase hinnakirja leiate alati meie ootealast.

Vaata, kus
me asume!

Meie juurde saab tulla erinevaid teid pidi ning
parkimine autoga on meie maja ümber tasusta

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms.