Tel: 533 599 66

Võtsime kasutusse CAD/CAM seadmed

Oleme astunud jälle olulise sammu edasi meie teenuste arendamisel, et pakkuda patsientidele veelgi kaasaegsemat, täpsemat ja kiiremat raviteenust. Meil on nüüd kliinikus kasutuses Sirona Cerec CAD/CAM täissüsteem, mis võimaldab valmistada koheselt hambaravikabinetis kõrge kvaliteediga täiskeraamilisi restauratsioone. Sealhulgas kroone, panuseid ja laminaate. Sirona Cereci näol on tegemist uue põlvkonna seadmetega hambaravis, mis muudavad maailma. Miks me sellesse usume? Cereci tehnoloogia abil on võimalk muuta meie patsientide elu paremaks, kuna väheneb raviks kuluv aeg, visiitide arv ja lõppkokkuvõttes ka kulutused. Meid innustab see teadmine ja sunnid veelgi rohkem pingutama.

Kuidas protsess toimib?
- Peale taastatava hamba edukat ravi ja prepareerimist pildistab hambaarst suus oleva hamba üles spetsiaalse 3D kaameraga.
- Tehtud 3D pildi alusel luuakse Cereci seadmes virtuaalne 3D hammaste mudel, millest hambaarst kujundab tarkvara abil taastamisele kuuluva hamba või selle osa (krooni, laminaadi, panuse jne) .
- Taastamisele kuuluv hammas freesitakse kohapeal valmis automaatse ja ülitäpse freesmasina abil. Restauratsioonide valmistamiseks kasutame tuntud tootjate kõrgekvaliteedilisi ja vastupidavaid mineraalkeraamika blokke.
- Peale restauratsiooni valmimist paigaldab hambaarst selle patsiendile suhu, taastades seeläbi hamba soovitud kuju.

Eeldusel, et eelnev ravi on lõpetatud on Cereci tehnoloogia abil võimalik hammas taastada umbes kahe tunniga ja seda 1 visiidi käigus.

 

CAD/CAM Sakala HambaraviKõik uudised