Tel: 533 599 66

SARS-CoV-2 karantiini ajal töökorraldusest

1. SARS-CoV-2 leviku tõkestamise tõttu on Sakala Hambaravi peatatud plaaniliste


patsientide vastuvõtt. Jätkuvalt osutame meie patsientidele esmaabi!

Seoses SARS-CoV-2 erakordselt kõrge levimise ohuga anname teada, et oleme ajutiselt katkestanud meie kliinikus
plaaniliste ja esmakordsete patsientide vastuvõtu. Plaaniliste patsientide vastuvõtu ajutist peatamist soovitas ka Eesti Hambaarstide Liit. Esmaabi vajavate patsientide puhul palume ühendust võtta meie registratuuriga, numbril +372 53359966 või e-mailil info@sakalahambaravi.ee. Püüame leida võimaluse, et teid aidata. Kliiniku sulgemise ning vastuvõtu ajutise peatamisega saame panustada SARS-CoV-2 haiguspuhangu piiramisse. Meie jaoks on meie personali ja patsientide ohutus kõrgeima prioriteetsusega ja hambaravikliinikutes nakkusohu välistamine ilma tegevust peatamata on sisuliselt võimatu.

NB! Esmaabi osutamisel on kliinikul kasutada kõik vajalikud isikukaitsevahendid, et tagada personali ja patsientide ohutus!

2. Kui mul on hambaravi pooleli, siis mis edasi saab?  
Hetkel on plaanilised vastuvõtud peatatud perioodil 17.03-31.03.2020. Kõigile, kelle visiit jääb sellesse ajavahemikku , oleme saatnud / saadame teavituse visiidi ärajäämise kohta. Patsientidel, kellel on ravi pooleli ja see on tema raviarsti hinnangul mingil põhjusel edasilükkamatu, võtame lähiajal ise ühendust ja püüame leida esmaabiks aja. Kõikidel teistel patsientidel, kelle visiit on ära jäänud, palume meiege võtta uuesti ühendust alates 31.03.2020, eelistatult e-maili teel (info@sakalahambaravi.ee) Loodame, et selleks ajaks on selgunud, millal saame plaanliste vastuvõttudega jätkata.

3. Mul on ortodontilise ravi osas mure - breket tuli lahti, traat torgib põske jms
Kui Teil tekib mure ortodontilise ravi osas (breket on lahti, traat torgib põske, breketi kaar on katki) - palume võtta ühendust meie administraatoritega - püüame leida võimaluse osutada ortodontilist esmaabi.

4. Aprilli- ja maikuu visiidid
Sakala Hambaravi on hetkeseisuga peatanud plaanilise töö kuni 29.03.2020 Kõik aprilli ja maisse kokku lepitud visiidid on hetkel jõus.  Jälgime igapäevaselt olukorda riigis ning oleme valmis avama kliiniku esimesel turvalisel võimalusel. Juhul, kui oleme sunnitud olema pikemalt suletud, anname sellest kindlasti teada oma Facebooki lehel (https://www.facebook.com/sakalahambaravi/) ja samuti ka oma kodulehel www.sakalahambaravi.ee

5. Minu vastuvõtt jäi ära, millal on võimalik broneerida uus visiidaeg?
Kõik meie arstid on läbi vaadanud kõik käesoleva ja järgmise nädala visiidid. Patsientidega, kelle ravi on järgus, kus see on edasilükkamatu, oleme võtnud või võtame lähiajal ühendust ja leiame vastuvõtuks võimaluse. Teistel patsientidel palume võtta ühendust alates 27.03.2020 e-maili teel info@sakalahambaravi.ee või telefonil 533 599 66. Juhul kui alates 30.03.2020 on vastuvõttude jätkamine võimalik, saame pakkuda uued visiitide ajad. Esmalt püüame pakkuda ajad patsientidele, kelle ravikäik nõuab kiiremas korras ravi jätkamist.