Tel: 533 599 66

Sakala Hambaravi ajalugu ja väärtused

Siit saad meie avalehele.

 

Meie ajaloost lühidalt

Sakala Hambaravi sai alguse 2002. aastal, kui avasime Gonsiori tänaval oma esimese hambaravi Tallinnas. Väikeses, aga armsas hambaravikabinetis töötas esialgu 1 tubli arst.  Järgmistel aastatel sai selgeks, et kasvav patsientide arv vajab teenindamiseks uut lähenemist, mistõttu otsustasime 2008. aastal tõsta kliiniku töö uue tasemele ning asusime kollektiivi ja tegevust laiendama. Kolisime ka suurematesse ruumidesse ja avasime täiendava hambaravikabineti.

Seega alates 2008. aastast on meie kollektiiv kasvanud suuremaks administraatorite, õdede ja täiendavate arstide võrra ning me võtsime oma eesmärgiks pakkuda parimal tasemel hambaravi Tallinnas. Sellega kaasnes otsus 2012. aastal avada suurem kliinik Kristiine linnaosas. Täiendavalt laiendasime kollektiivi ja lisandusid uued teenused meie valikusse, et tagada kõrge klienditeeninduse tase patsientidele.

2013. aasta suve lõpuks kolisime Teile juba tuttavatesse ruumidesse Kentmanni 4. teisele korrusele ning tänaseks koosneb meie kollektiiv juba 18. suurepärasest inimesest, kes Teie tervise eest hoolitsevad.

Lähiaastatel on plaanis senist kurssi hoida - laiendada pakutavate hambaraviteenuste valikut, mõõdukalt kasvada ja hoida kõrget teeninduskvaliteeti.


Meie väärtused


AUSUS – Oleme lõpuni ausad, kõiges mida oma töös teeme, ilma möönduste ja eranditeta!

PATSIENDIKESKSUS - Meie jaoks on patsiendi huvid alati esikohal ning me lähtume põhimõttest - mis on patsiendile parim!

PÜÜDLEME SUUREPÄRASE KLIENDITEENINDUSE POOLE - Meie jaoks on suurepärane klienditeeninduse tase eesmärk, mille poole püüdleme ilma mööndusteta.

INNOVAATILISUS JA UUENDUSMEELSUS – Kasutame kõige kaasaegsemat tehnoloogiat, et ravi oleks parim ning muudaks patsientide elu lihtsamaks.

EDASIPÜÜDLIKKUS – Meie pilk on suunatud alati tulevikku, mis tagaks kõige professionaalsema hambaravi Tallinnas.

PROFESSIONAALSUS - Meie arstid ja tugipersonal saab pidevalt koolitusi, mis tagaks teenuste kõrge kvaliteedi ja patsientide rahulolu.

KÕIK ÜHES KOHAS – Pakume kõiki olulisemaid hambaraviga seotud teenuseid, seega saab patsient kogu suutervisega seotud probleemidele lahenduse ühest kohast - SAKALA HAMBARAVIST.