Tel: 533 599 66

Lumineerid

Kas teadsite, et...

kõige olulisem faktor ilu juures on naeratus – nii arvab näiteks 99,7% ameeriklastest, kes peavad naeratust oluliseks hüveks ja ainult 50% on rahul oma isikliku naeratusega ning 74% täiskasvanutest on arvamusel, et inetu naeratus võib olla takistuseks ka karjääriredelil edasijõudmises...

Mis on LUMINEERID?

LUMINEERS® – see on võimalus esile tuua Sinus peituv ilus, terve, loomulik ja jäädavalt valge naeratus. Üliõhukesed lumineerid on disainitud individuaalselt, et anda Sulle kaunis naeratus, millest oled alati unistanud. Hea uudis on see, et nende puhul pole vaja lihvida hamba tundlikku kudet, pole vaja valuvaigistavat süsti – seega pole mingit valu ja pealegi saab neid alati asendada, nii et kaotada pole midagi, võita aga kaunis naeratus. Ja lisaks veel – on leidnud kinnitust, et lumineerid võivad vastu pidada üle kahekümne aasta, seega jääb Sinu kaunis naeratus Sinuga aastateks ja aastateks.

Naeratuse muutmine ei saakski olla lihtsam; tegelikult on selleks vaja vaid kahte lihtsat visiiti. Selleks, et muuta oma naeratus kauniks ja säravaks, pole vaja midagi enamat kui vaid kahte lühikest visiiti hambaarsti juurde.

Esimese külastuse ajal võetakse täpsusjäljend. Koos hambaarstiga valite ka oma jäädavalt valge naeratuse jaoks soovitud värvitooni. Teise visiidi ajal kontrollitakse, kuidas sobituvad Sinu hammastele personaalselt Sinu jaoks disainitud laminaadid, ja seejärel kinnitatakse need valutult hammastele. Nii lihtne see ongi – terve, loomulik ja jäädavalt valge naeratus – just see, millest oled alati unistanud ja ainult kahe visiidiga!

Lumineerid on lihtne ja kiire tee ilusa naeratuse ja uue elukvaliteedini!


 Enne    Pärast
 Lumineerid
  Lumineerid 


Miks lumineerid siis ikkagi nii erilised on?

Lumineeride puhul pole vaja tuimestussüste, sest hamba tundlikku kudet eemaldada pole vaja. Seetõttu pole see protseduur ka valulik. Seda kõike võimaldavad lumineerid, kuna on nii õhukesed, vaid 0,3 mm paksused ja neid võib asetada Sinu oma hammastele. Nii õhukesi hambalaminaate on võimalik valmistada vaid ülitugevast portselanist.

Alates märtsist valmistatakse neid veelgi tugevamast materjalist – Cerinate II portselanist. Tootega kaasneb garantii ja sertifikaat.


Kas on olemas ka mingeid teisi LUMINEERE?

Ei. Lumineere saab valmistada ainult patenteeritud Cerinate’ portselanist. Toode on kaitstud kaubamärgiga ning neid valmistatakse ainult Cerinate Smile Design Studios Californias.


LUMINEERIDE paigaldamist võikskaaluda järgnevatel juhtudel:

  • Hambad on muutnud värvi

  • Hambad on kulunud

  • Soov korrigeerida suus olevate proteeside kuju

  • Teismeliste hammaste korrigeerimiseks pärast ortodontilist ravi

  • Kui diasteemid pole soovitud

  • Naeratuse joone korrigeerimiseks

  • Hambakuju korrigeerimiseks

  • Murdunud ja mõranenud hammaste puhul

  • Kui soovitakse jäädavalt valget naeratust
Lumineeride sertifikaat Kaja Hambaravi