Tel: 533 599 66

Implantaat ja implantoloogia

Millega tegeleb implantoloogia ja milllistel juhtudel võiks implantaadid olla hea valik.
Implantaadid on parim viis puuduvate või lootusetu prognoosiga hammaste asendamiseks. Implantaati tasuks kaaluda järgmistel juhtudel: 

Üksikute puuduvate hammaste asendamine: enamasti koosneb implantaat luu sees luustunud implantaadikruvist, seda krooniga ühendavast abutmendist ja implantaadikroonist

implantaadid ja implantoloogia


Silla toena: selleks, et asendada pikemat hambutut ala.

Implantaadid ja implantoloogia
Kogu ülemise või alumise lõualuu fikseeritud hambumuse taastamiseks:

Implantaadid ja implantoloogia
Katteproteeside toena: tihti võib tekkida probleeme traditsionaalsete proteeside suus püsimisega, mistõttu loobuvad patsiendid nende kandmisest üleüldse. Implantaadid sobivad hästi hambaproteesi tõhusamaks kinnitamiseks.

Implantoloogia, Sakala Hambaravi  Implantaat, Sakala Hambaravi


Meie kliinikus on kasutuses Straumanni hambaimplantaadid. Miks? Sest nad on vaieldamatult kõige paremad implantaadid, mida täna on võimalik meie patsientidele siirdada. Straumann on maailma suurim implantaatide tootja ja hambaimplantoloogia teerajaja, kelle esimene implantaat valmis juba 40 aastat tagasi. Straumanni ROXOLID SLActive implantaat on valmistatud tsirkooniumi ja titaani sulamist, mis on 30% tugevamad kui titaanimplantaadid. On teaduslikult tõestatud, et ROXOLID sulamist implantaadid ühilduvuvad paremini ja kiiremini kui titaanimplantaadid. ROXOLID sulam võimaldas valmistada maailma kõige väiksemad implantaadid (kõigest 4mm) patsientidele, kellel oli lõualuu vertikaalne defitsiit.
Lisaks muudab selle implantaadi eriliseks pealispind, mis tekitatakse spetsiaalse SLActive tehnoloogia abil. Implantaadid toodetakse vaakumis ja neid hoitakse spetsiaalse vedelikuga täidetud suletud pakendis – nii ei puutu implantaat õhuga kokku ning selle pealispinna ainulaadsed omadused ei muutu enne siirdamist. ROXOLID SLActive implantaatide aktiivne pealispind tõmbab ligi ja stimuleerib intensiivselt vereosakesi, mis hoolitsevad paranemisprotsessi eest. Oht, et implantaat ei kasva luusse, viiakse nullini, luustumise aeg lüheneb poole võrra.

 

Straumanni hambaimplantaat

 


Loe täiendavalt juurde: