Hambaraviteenus on nüüd nutikam kui iial varem!
Lubage tutvustada meie kliiniku hambaraviäppi!

Lae alla Apple iOS Lae alla Android Tulekul Windows Mobile

Suurepärased omadused

Siin on mõned olulisemad põhjused, miks Sul tasub meie rakenduse võimalustesse süveneda.

 • Broneerimine

  Broneeri endale ise sobiv raviaeg meie online registratuuris. Lisame selle Sinu nutiseadme kalendrisse ja saadame Sulle meeldetuletuse raviaja lähenemisel.

 • Ootelist

  Sinu hambaarsti esimene vaba aeg on liiga kaugel? Lisa ennast meie Ootelisti ja me hakkame Sulle nutitelefonile saatma teateid, kui mõni raviaeg vabaneb varem, et saaksid selle koheselt ise ära broneerida. Nii leiame üheskoos Su murele kiirema lahenduse.

 • Videod

  Sa ei tea, millised on õiged hambapesu või hammaste niitimise võtted? Või sooviksid näiteks rohkem teada laste hammaste hooldamise kohta? Vaata ise meie nutirakenduses õpetlikke videoid ja näita ka oma lähedastele.

 • Live chat

  Meie kliiniku administraatorid on hea meelega valmis vastama Sinu küsimustele või lahendama muresid Sinuga otse chattides. Ravi detailidega seotud küsimustele vastavad meie arstid visiidi käigus.

 • Meeldetuletused

  Nüüd saad endale ise seadistada meie hambaraviteenustega seotud meeldetuletusi ja me lisame need Sinu nutiseadme kalendrisse. Breketite reguleerimine, hambakivi eemaldamine, implantaadikrooni kontroll ja palju muud - Sa ei pea neid korduvaid visiite enam ise meeles pidama.

 • Teenused

  Siit saad lugeda lähemalt meie teenuste ja erinevate ravivõimaluste kohta. Esteetiline hambaravi, ortodontia, proteetika ja palju muud. Kogu vajalik info on nüüd ühe kliki kaugusel.

Tunneta innovatsiooni

Me usume, et meie patsiendid väärivad parimaid tehnilisi lahendusi! Selliseid interaktiivseid lahendusi, mis on innovaatilised, moodsad ja põhjalikult läbimõeldud. Sellest lähtuvalt oleme loonud Eesti esimese hambaravi nutirakenduse. Kaasasime selle parimate omaduste disainimisele nii meie arstid kui ka patsiendid ja selline erakordne ühistöö andis suurepäraseid tulemusi.

Eelised patsiendile

 • Online registratuur

  Meie patsiendid saavad soovi korral ise aegu broneerida enda nutiseadme abil. Saad seda teha Sulle sobival ajal ja kohas. Lisame broneeritud raviaja Sinu nutiseadme kalendrisse koos automaatse meeldetuletusega.

 • Lühendame ravi ooteaega

  Ootelist on nutikas lisavõimalus, mis lahendab pika ravijärjekorra probleemi. Teavitame Sind varem vabanevatest raviaegadest ja nii lüheneb Sinu ooteaeg märgatavalt.

 • Raviaegade meelespea

  Sa ei pea enam ise püüdma meeles pidada raviga seotud järgmiseid visiidi aegu. Me teeme seda Sinu eest, kui valid rakendusest sobiva meeldetuletuse.

Hambaraviäpi süda

Miks me usume, et hambaraviäpp muudab meie patsientide elu lihtsamaks ja seeläbi paremaks? Kõik me kasutame igapäevases elus üha rohkem erinevaid nutiseadmeid. Broneerime lennupileteid, esitame elektrinäite või chatime sõpradega. Tänane võimaluste ring on juba piiritu. Meie igapäevased harjumused on sedavõrd muutunud, et soovime üha rohkem teha erinevaid toiminguid nutiseadmete abil, endale sobival ajal. Kasvõi reisil olles, istudes basseini ääres.

Meie usume, et ka meditsiiniteenuste pakkujad peavad ajaga kaasas käima. Sealhulgas ka hambaravikliinikud, et luua patsientidele kaasaegseid interaktiivseid lahendusi. Selliseid lahendusi, mis lihtsustaks kliinikuga suhtlemist ja asjaajamist ning võimaldaks patsientidel teha teenustega seotud olulisemad toiminguid iseseisvalt. Kuna Eestis pole selliseid lahendusi varem loodud, siis otsustasime olla teerajajaks. Sellepärast, et me usume - meie patsiendid väärivad parimat!

Õpetlikud videod

Hammaste igapäevane ja õige hooldamine on väga oluline. Me oleme visiidi käigus alati valmis selgitama, mida tuleks meeles pidada. Kui mõni asi läheb Sul meelest, siis nüüd saad ise kodus uurida meie õpetlikke videoid, et olulisemad asjad üle korrata. Kasvõi kodus vannitoas hambaid pestes.

Screenshotid

Patsientidele meeldib

Jälgi meie tegemisi

Hoia meie tegemistel silma peal sotsiaalmeedias

Saada tagasiside