Tel: 533 599 66

Erakorraline teade!

Armsad patsiendid! Kuigi Eestis on COVID-19 tõkestamiseks kehtestatud eriolukord, siis meie kliinik jätkab hetkeseisuga tavapärases rütmis. Me jälgime tähelepanelikult sündmuste arenguid ja anname muutustest teile operatiivselt teada. Ühtlasi oleme rakendanud kliiniku töös täiendavaid ohutusmeetmeid, et tagada meie patsientide ja kolleegide ohutus. Loodame selles osas Teie mõistvale suhtumisele.

 

Kõikide meie patsientide ja kolleegide huvides paneme Teile südamele:

  • Kui Te olete broneerinud aja hambaarsti vastuvõtule, kuid tunnete end halvasti või põete viirushaigust või kui olete saabunud reisilt (eriti COVID-19 riskipiirkonnast) ja kahtlustate võimalikku kontakti koroonaviirushaigega, palume loobuda vastuvõtule tulekust.
  • Teavitage palun meie klienditeenindust telefonil 5335 99 66 või loobuge broneeringust meili teel aadressil info@sakalahambaravi.ee. Meie registratuur broneerib Teile võimalusel uue vastuvõtuaja. E-maile jälgime ka siis, kui oleme sunnitud kliiniku sulgema.
  • Palume patsiendil vastuvõtule tulla ilma sõprade ja saatjateta (va. alaealised ja saatja abi vajavad inimesed). Saatjat vajavate patsientide puhul piiirame saatjate arvu ühele inimesele. Rohkemate saatajte arvu puhul jätame endale õiguse neid kliinikusse mitte lubada.Kõik uudised