Tel: 533 599 66

Damon breketid

Naerata enesekindlalt – naeratus on suur osa meie olemusest ja sellest, millisena paistame teistele.

Tänapäeval pakutakse välimuse parandamiseks laias valikus kosmeetilisi protseduure, kuid üks parimaid viise oma väljanägemisse panustamiseks on naeratuse kaunimaks muutmine.

Damon breketid on saanud nime Dwight Damoni järgi, kes need välja töötas.


Sakala hambaravi breketid


 

Damon breketite eelised võrreldes traditsiooniliste breketitega:

Harvem ortodondi külastamine

Võrreldes tavaliste ning teiste läbipaistvate breketitega on Damon süsteemi üks eelistest see, et ortodonti tuleb külastada harvem. Damoni breketisüsteemi aktiveerimisel tuleb käia kahe kuu tagant, aga tavaliste breketite puhul tuleb seda teha kord kuus. Kaarte vahetamine toimub palju kiiremini (võtab aega umbes 10–15 minutit). See kõik hoiab kokku mitte ainult arsti, vaid ka patsiendi aega.

Lühem ravi kestus

Hambad liiguvad kiiremini ja ravi kestus lüheneb. Damoni breketite kasutamisel on ravi kestus keskmiselt 4–5 kuud lühem. Traditsioonilistel breketitel on kummiligatuurid, mis põhjustavad hõõrdumist ja survet, ning seetõttu on ravi aeglasem ja ebamugavam. Damoni breketite puhul kasutatakse traadi paigalhoidmiseks liugmehhanismi, mis võimaldab hammastel liikuda vabamalt, kiiremalt ja mugavamalt.Lihtne suuhügieeni eest hoolitsemine

Tavaliste breketite kummist rõngad koguvad rohkem baktereid ja kattu, mis võivad omakorda põhjustada ebameeldivaid igemeprobleeme. Damoni süsteemi puhul ei kasutata väikeseid kummiligatuure (rõngaid) ja nii on breketeid ka märgatavalt lihtsam puhtana hoida.

Väiksem lisaaparaatide kasutamise vajadus

Ruumi tekitamiseks ja hambakaarte kujundamiseks tuleb harvem kasutada erinevaid lisaaparaate, nagu ülalõualuu laiendamisaparaat, näokaar jmt. See suurendab ravi mugavust ja vähendab maksumust. Samuti ei tule nii sageli puseriti hammastele ruumi loomiseks hambaid eemaldada. Damoni süsteem tekitab ruumi loomulikul teel, kasutades selleks bioloogiliselt sobiva tugevusega jõudu, mis toimib koos organismi kohanemisprotsessidega. Täisarvu hammastega naeratus on sageli laiem, loomulikum ja kenama profiiliga. Vähenevad valuaistingud peale süsteemi paigaldamist.