Tel: 533 599 66

Meil on kasutuses uue põlvkonna 3D seadmed - CEREC

Oleme astunud jälle olulise sammu edasi meie teenuste arendamisel, et pakkuda patsientidele veelgi kaasaegsemat, täpsemat ja kiiremat raviteenust. Meil on nüüd kliinikus kasutuses Sirona Cerec CAD/CAM täissüsteem ( CAD/CAM - computer-aided design and computer-aided manufacturing), mis võimaldab valmistada koheselt hambaravikabinetis kõrge kvaliteediga täiskeraamilisi restauratsioone. Sealhulgas kroone, panuseid ja laminaate. Sirona Cereci näol on tegemist uue põlvkonna seadmetega hambaravis, mis muudavad maailma. Miks me sellesse usume? Cereci tehnoloogia abil on võimalik muuta meie patsientide elu paremaks, kuna väheneb raviks kuluv aeg, visiitide arv ja lõppkokkuvõttes ka kulutused. Meid innustab see teadmine ja sunnib veelgi rohkem pingutama.

Vaata videot

Meie kliinikus teevad CAD/CAM abil proteetilisi töid täna:

Dr. Kaja Kiige - lisainfo arsti kohta leiad siit.

Dr. Laura Schmidt - lisainfo arsti kohta leiad siit.

Hetkel saab mõlema arsti vastuvõtule aegu broneerida läbi meie administraatorite numbril - 5335 99 66.

Kuidas protsess toimib?

Peale taastatava hamba edukat ravi ja prepareerimist pildistab hambaarst suus oleva hamba üles spetsiaalse 3D kaameraga.

CAD/CAM Sakala Hambaravi

Tehtud 3D pildi alusel luuakse Cereci seadmes virtuaalne 3D hammaste mudel, millest hambaarst kujundab tarkvara abil taastamisele kuuluva hamba või selle osa (krooni, laminaadi, panuse jne)

CAD/CAM Sakala Hambaravi

Taastamisele kuuluv hammas freesitakse kohapeal valmis automaatse ja ülitäpse freesmasina abil. Restauratsioonide valmistamiseks kasutame tuntud tootjate kõrgekvaliteedilisi ja vastupidavaid mineraalkeraamika blokke.

CAD/CAM Sakala Hambaravi


Peale restauratsiooni valmimist paigaldab hambaarst selle patsiendile suhu, taastades seeläbi hamba soovitud kuju.

Eeldusel, et eelnev ravi on lõpetatud on Cereci tehnoloogia abil võimalik hammas taastada umbes kahe tunniga ja seda 1 visiidi käigus.


Mis on CAD/CAM seadmete abil taastatud hamba hind?

Hind on sama, kui klassikalise – silikoonjäljendeil baseeruva hamba taastamise töö puhul on tavapäraselt. Seega hind ei ole kõrgem, aga töö valmimine on protsessina oluliselt kiirem.


Millised on CAD/CAM abil taastatud hamba omadused ja eluiga? 

Taastatud hamba eluiga sõltub paljudest teguritest: individuaalsest suuhügieenist, ülejäänud hammaskonna seisukorrast ja säilimisest jpm. Väga oluline on ka proteesitud hammaste korrapärane ülevaatus ja kontroll hambaarsti poolt (soovitavalt iga 6 kuu tagant). Kas taastatud hammas on tehtud kliinikus kohapeal või laboris ei mõjuta hamba omadusi. See tähendab, et CAD/CAM seadmete abil taastatud hammas on vähemalt sama pika elueaga, kui hammas, mis on taastatud hambalaboris.

 

Broneeri aeg kohe! Saad seda teha siit.