AIR-Flow hammaste soodapesu | Sakala Hambaravi Tallinnas

AIR-Flow soodapuhastus

Air-Flow soodapuhastuse käigus uhutakse vee, õhu ja soodapulbri abil hammastel jäänuk-katt ja plekid. AIR-Flow soodapuhastus on ohutu ja selle käigus ei kahjustu hambapind. Protseduur on kiire ja valutu, ka raskesti ligipääsetavad kohad nagu tihedad hambavahed saavad puhtaks. Hambad on säravad ja siledad! Kuna soodapesu annab hammastele tagasi nende loomuliku värvi ja tekitab sellega justkui valgendava efekti, on see teenus eriti kasulik neile, kes tarbivad palju kohvi, teed, veini ja tubakat. Protseduuri käigus uhutakse maha ka hambaid kattev ja kaitsev süljekiht, mis taastub sülje proteiinide mõjul 2-3 tunniga. Selle aja jooksul ei ole soovitatav suitsetada, juua või süüa tugevalt värvipigmente sisaldavaid toiduaineid (nt. punast veini, kohvi, teed ja coca-cola jooke jms) kuna hambad on värvumisele vastuvõtlikumad.

Hammaste soodapuhastus

Kui tihti tohib AIR-Flow soodapuhastust teha

Professionaalse hambapuhastuse soovitatav sagedus on kaks korda aastas. Soovi korral või meditsiinilise näidustuse korral (koos hambakatu kiirenenud moodustumisega) võib hambapuhastust teostada sagedamini – kord 2-3 kuu jooksul. Suitsetajatele on soovitav tihedamini suuõõne puhastust teostada, samuti neile, kes armastavad musta teed ja kohvi.
Professionaalne hügieen ei asenda igapäevast hammaste puhastamist, vaid täiendab seda. Suuõõne tervise säilitamiseks on vaja mitte ainult korrapäraselt läbi viia professionaalset hügieeni, vaid ka hambaid harjata vähemalt kaks korda päevas ja pärast söömist kasutada hambaniiti ja spetsiaalseid suu loputamise vahendeid.

AIR-Flow soodapuhastuse tulemused:

  • Hambad on puhtad, siledad ja säravad (hambakatt eemaldatud).
  • Kui hammastel oli pigment, saab see protseduuri käigus eemaldatud ja hambad muutuvad valgemaks
  • Igemetaskud ja raskesti ligipääsetavad kohad (nt ka breketite ümber) on katust ja mikroobidest puhastatud.
  • Laminaatide, kroonide ja implantaatide puhul eemaldub hambakatt laminaadi/krooni ja hamba ühenduskohalt või implantaadi ning igeme liitumiskohast. Tänu sellele väheneb mikrolekke risk (see tähendab, et laminaat või kroon ei ole enam oma hambaga tihedalt koos ja tekib mikroskoopiline ava, kuhu satuvad bakterid).

Soodapuhastuse hinnad:

  • Air-Flow soodapuhastus ühele hambakaarele           50 EUR
  • Ait Flow soodapuhastus kogu hammaskonnale         93 EUR

AIR Flow soodapuhastus

Loe rohkem meie teiste hambaravi teenuste kohta siit.

Loe rohkem suutervise kohta siit.

Meie kodulehekülg kasutab küpsiseid, et me saaks pakkuda paremat kodulehekülje külastamise kogemust. Jätkates nõustute meie küpsiste, jälgimisstatistika jms. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).